برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شرایط بازگشت کالا

با اطمینان خرید کنید 7 روز ضمانت بازگشت کالا

بازگشت کالا

با توجه به اهداف فروشگاه پیرامو که همواره رضایت‌مندی مشتریان از اولویت‌های این مجموعه بوده  و تلاش تمام مجموعه بر آن است تا هر سفارش را در شرایط مطلوب به دست مشتری برسانیم قوانینی مبنی بر بازگشت کالا تنظیم گردیده است . با وجود تمام تلاش های مجموعه در جهت رضایتمندی شما مشتریان گرامی ، ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مشکلات و مسائلی رو به رو شوند که در چنین مواردی فروشگاه پیرامو پیش‌بینی‌های لازم در خصوص حل مشکل را انجام داده است.

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

در صورت اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 7 روز پس از دریافت کالا، به فروشگاه پیرامو اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده ، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه پیرامو بازگردانده شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

برگرداندن کالاهایی از قبیل اسکراب و ماسک به دلایل بهداشتی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

برگرداندن ماشین های اصلاح و قیچی به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد (به دلیل آنکه این ابزار فوق العاده حساس بوده و با کوچکترین ضربه آسیب میبیند)

ضمنا محصولاتی که با گارانتی شرکتهای دیگر عرضه میشوند در صورت بروز مشکل باید به شرکت گارانتی کننده مراجعه شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد :

از آنجا که فروشگاه پیرامو یک فروشگاه تخصصی آرایشگری می باشد و اکثر مشتریان ما شرکت های پخش یا سالن داران محترم می باشند ، عکس محصولات صرفا جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد :

برای تمامی محصولات در شهر تهران ، مشتری موطف است هنگام تحویل از پیک فروشگاه پیرامو ، کالا را تست و پس از اطمینان از صحت محصولات ارسالی ، مبلغ را پرداخت نماید . در صورت عدم کنترل مشتری ، به هیچ عنوان کالایی مرجوع یا تعویض نمیگردد.

برای تمامی محصولات در شهرستان ها ، اصالت فیزیکی محصول از طرف فروشگاه گارانتی میشود .

در صورتی که کالایی در فاکتور مشتری وجود داشت و در اثر اشتباه پیرامو ارسال نشده بود ، مشتری موطف است ظرف مدت 24 ساعت این موضوع را اعلام و فروشگاه پیرامو موظف است بلافاصله کسری مشتری را با هزینه فروشگاه ارسال نماید.

 اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد :

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش پیرامو اطلاع داده شود.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پیرامو تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن .توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به پیرامو بازگردانده شود.

توجه:
پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، مجدد برای مشتری ارسال می‌شود.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم